Sık Sorulan Sorular

Sıklıkla Merak Edilenler

Güvenliğe Ne Kadar İhtiyacım Olabilir?
FBI'a raporlanan yıllık suç adetleri diagramına baktığımızda bunun her yıl giderek ve hatta katlanarak arttığını hatırlatmalıyız. IoT (Nesnelerin İnterneti) çağında, bilgisayar kullanmayanlarımız bile bir ağda.
Personellerimizle İş Sözleşmelerimiz Katıysa?
Her ihlalin bilinçli veya kötü niyetli gerçekleşmediğini hatırlatmak isteriz. Dijital dünyadaki adli vakaların soruşturulması sırasında, zaman damgalı ve dijital imzalı olarak tüm erişimlerinizi kayıt altında tutuyor olmanız beklenir.
IT Yoğun Bir Çalışma Tabanımız Yoksa?
Her şirketin, yabancı gözler tarafından bilinmesi istenmeyen sırları, bilgileri ve ticari ilişkileri vardır. Bunların iyi niyetle bile sızdırılabilmesi için bir bilgisayar da yeterlidir.
Bize Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz?
İhtiyaçları ve talepleri tartışmak için müşterilerle işbirliği yaparak, karşılıklı anlayışa ulaşabilir, uygun tavsiyelerde bulunmak için müşteri güvenini kazanabilir ve işinizi dönüştürmek için uygun teknolojiye ilişkin öneriler getirebiliriz.
Avantajlarınız Nedir?
Networks DataGuard™, sistemin sorunsuz ve duyarlı bir şekilde çalıştığından emin olmak için her küçük ayrıntıyı dikkate alır. Networks DataGuard™, müşterilerin veri tabanını güvence altına almak ve son derece gizli güvenlik duvarları oluşturmak için kendine özgü yenilikçi teknikler kullanmaktadır.
İşlerimizi Nasıl Basitleştirirsiniz?
Güvenlik önlemli bir performans arzusu içinde yaptığınız çalışmaların, istediğiniz gibi sonuçlanmaması durumuna alışık ve hazırlıklıyız. Geniş bir perspektif ile gerekliliklerinizi kendi içimizde tartışır; sizlere optimal çözüm önerisi sunarız.