Kariyer

Ailemizden biri olabilmek için öz geçmişinizi bize gönderebilirsiniz.

Siber Güvenlik Uzmanı (Junior)

Tam Zamanlı
Bilgi güvenliği konularında kendini geliştirmiş ve siber güvenlik eğitimleri almış, ilgili sertifikasyonlara sahip, penetrasyon testi operasyonlarında ve raporlamalarda yardımcı olabilicek, İzmir'de ikamet eden biriyseniz bize CV'nizi gönderebilirsiniz.

Yazılım Mühendisi

Tam Zamanlı
Bilgi güvenliği konularında deneyimli, masaüstü siber güvenlik programları yazabilecek, C ve Python dillerinde uzman ve İzmir'de ikamet ediyorsanız bize CV'nizi gönderebilirsiniz.

Teknik Satış Uzmanı

Tam Zamanlı
B sürücü ehliyetine sahip, seyahat engeli bulunmayan, IT konularında temel bilgi sahibi, İzmir'de ikamet eden biriyseniz bize CV'nizi gönderebililrsiniz.

Microsoft Certified Trainer (MCT)

Tam Zamanlı
Microsoft'un MCT sertifikasına sahip, IT konularında derin bilgi sahibi, eğitmenlik yapabilen ve İzmir'de ikamet eden biriyseniz bize CV'nizi gönderebilirsiniz.

Teknik Destek Uzmanı

Tam Zamanlı
Windows Server ve client işletim sistemleri hakkında derin bilgi sahibi, sunucuların yönetimi, bakımı ve desteği konusunda deneyimli ve İzmir'de ikamet eden biriyseniz bize CV'nizi gönderebilirsiniz.

Sekreter

Tam Zamanlı
Eğitim, toplantı, randevu, ziyaret planlamalarını organize edebilecek, sesli ve yazılı çağrıları yanıtlayabilecek, İzmir'de ikamet eden biriyseniz bize CV'nizi gönderebilirsiniz.